Preskočiť na obsah

Veľkonočný futbal

Starí-Mladí 8:5 (3:4)

Strelci gólov: Starí- Bušo Martin 4, Vincúrsky Tibor 2 ,Mikušať Milko, Pavlík Michal.
Mladí- Pavlík Matúš 2, Habdák Michal, Križan Miloš, Tomka Martin
Rozhodca: Králik Ján

Veľkonočná futbalová edícia pre rok 2018 Starí - Mladí, mala aj tento krát celkom napínavý scenár.
Po zimnom období bol pohľad na mužstvo starších naozaj miestami až príliš komický. V dresoch o veľkosti XXL vyzerali ako potápači v neoprene.
Už pri úvodnom hvizde medzinárodného rozhodcu Králika, poniektorí fungovali na kyslíkový dlh. Na opačnej strane "pohoda- klídek- tabáček". V bráne mladíkov lambádový tanečník Robíňo Pavlík, mal v kľude odložené svoje povestné zváračské rukavice a pokojne ďalekohľadom z úctyhodnej vzdialenosti pozoroval svoju potencionálnu hrozbu.
Polčasovú prehru 4:3, brali starí skôr ako výhru, no po zmene strán to bol už príbeh iného rangu. Mladí borci znova doplatili na dôkladnú lesť svojho skúseného súpera. Tím, že sa starí v prvom polčase viac váľali ako hrali si len upravovali nerovnosti na hracej ploche. Rovnejší terén im umožnil presnejšiu kombináciu, rýchlejšie si posúvali loptu od nôh a keď im do toho famózne zachytal brankár Mizerák, neuveriteľný konečný rezultát 8:5 pre staré líšky bol na svete.