Preskočiť na obsah

Veľkonočný futbalový zápas

Starí - Mladí 13:12

V prekrásnom veľkonočnom období sa tradične za netradične teplého počasia v Centre športových aktivít stretli Starí páni vo futbalovom zápolení proti Mladým juniorom z obce. Spomínané vyššie teploty od začiatku favorizovali víťazstvo tímu Mladých, čomu priebežne zodpovedal aj výsledok z prvej polovice zápasu, keď Mladí viedli v pomere 6:4. V tíme Starých od začiatku bolo cítiť určitý rešpekt a nervozitu, čo sa odzrkadľovalo aj v polčasovom výsledku. Ale po prestávke sa situácia na ihrisku úplne zmenila a mužstvo Starých hralo akoby bolo pokropené svätenou vodou. Otočilo zápas a ešte 10 minút pred koncom viedlo až o 3 góly. V samotnom závere sa podarilo tímu Mladých ešte čiastočne upraviť výsledok na rozdiel 1 gólu, čomu zodpovedá samotný výsledok 13:12 v prospech Starých pánov.

Starí páni:  Mizerák Tomáš, Šikuda Jaroslav, Pavlík Michal,  Breznický Marian, Križan Ján, Žiačik Ján, Križan Rastislav, Križan Michal, Mikušať Miloslav, Mizerák Marian, Králik Ján

Mladí: Stacho Miroslav, Horňák Ján, Pavlík Matúš, Križan Miloš, Habdák Michal, Capák Ivan, Ďuriš Libor