Preskočiť na obsah

Vianočné turnaje

K vianočnému času v našej obci patria už tradičné turnaje v stolnom tenise a v hre na šachovnici - Dáma.

Stoný tenis

V sobotu 27. decembra poobede, starosta obce Ing. Kadlečík otvoril v kultúrnom dome 18. ročník stolnotenisového turnaja  O pohár starostu obce. Štartovalo sa v dvoch kategóriách. V kategórii mužov bolo prihlásených 16 súťažiacich. Bezkonkurenčnou hrou si prvenstvo vybojoval Vladimír Žmuráň, druhý skončil Peter Štefák a zaslúžené tretie miesto si vybojoval Ján Vido.

V kategórii žien bojovalo 5 žien a dievčat. Víťazstvo si vybojovala Daniela Stachová, druhá skončila Monika Stachová a tretie miesto obsadila Ľubica Križanová.

Dáma

Aj o tento turnaj, ktorý sa uskutočnil v klubovni kultúrneho domu v nedeľu 28. decembra, bol pomerne veľký záujem. K šachovniciam sa posadilo 12 účastníkov súťaže. Prvenstvo z minulého roku obhájil suverénnou hrou  Anton Stacho, druhé miesto si zaslúžene vybojoval Ing. Rudolf Kadlečík a na treťom mieste skončil mladý hráč Ján Deván.