Preskočiť na obsah

Vianočné turnaje

27. decembra 2009 sa konal už 19. ročník vianočného turnaja v stolnom tenise „ O pohár starostu obce". Svoje športové zdatnosti si zmeralo 22 dospelých, z toho 16 mužov a 6 žien. Podporiť ich prišlo tiež množstvo divákov. Celú súťaž sprevádzala vianočná atmosféra. Do víťazného finále sa vyraďovacím systémom v kategórii mužov prebojovali traja finalisti, ktorí sa umiestnili nasledovne: Prvé miesto si v tvrdom súboji vybojoval Jaroslav Šikuda, druhé miesto obsadil Radoslav Kopunec a tretie miesto vybojoval Matúš Pavlík.

V kategórii žien si svoje pozície z minulého roka obhájili: Na prvom mieste sa umiestnila Daniela Stachová, druhé miesto obhájila Monika Stachová a tretie miesto získala  Ľubica Križanová

Vianočný turnaj v „Dáme" sa konal v pondelok 28. decembra 2009. Turnaja sa zúčastnilo len 9 hráčov. Po náročnom rovnocennom turnaji si prvenstvo vybojoval Ľubo Hanták, druhé miesto získal Jakub Struhár a tretie miesto obsadila zástupkyňa žien Viera Malíková.

Víťazom blahoželáme a tešíme sa na stretnutie v 20. ročníku stolnotenisového turnaja a tiež v ďalšom ročníku turnaja v Dáme.