Preskočiť na obsah

Vianočné turnaje

V nedeľu na druhý sviatok vianočný sa priaznivci stolného tenisu stretli o 1000 hod. v sále KD na Stolnotenisovom turnaji o pohár starostu obce. Účasť bola nižšia ako po minulé roky, čo zrejme ovplyvnilo aj to, že vianočné sviatky pripadli na víkend. Súťaž prebiehala v dvoch kategóriach a to mužskej a ženskej. V mužskej kategórii nastúpilo 12 súťažiacich. Boj bol veľmi vyrovnaný a svoje sily si zmerali aj niektorí nováčikovia.

Prvenstvo si vybojoval Martin Bušo. Až záverečné minúty hry rozhodli o druhom mieste Matúša Pavlíka. Tretie miesto obsadil Jaroslav Šikuda.

V ženskej kategórii sa zišli len tri súťažiace. Prvé miesto jasným víťazstvom obhájila Daniela Stachová, druhú priečku obsadila Martina Michalcová a tretia skončila Simona Jancová.

Popoludní o 1400 hod. sa priaznivci v hre dáma stretli na Turnaji v dáme v klube KD. Účasť súťažiacich bola tiež veľmi nízka. Zišlo sa ich len 6 a turnaj mal rýchly priebeh.

Prvé miesto obhájil minuloročný víťaz Ľuboš Hanták, druhý skončil Jakub Struhár a tretie miesto obsadila zástupkyňa žien Daniela Stachová.

Blahoželáme víťazom a tešíme sa na súperenie o rok.