Preskočiť na obsah

1O. ročník nohejbalového turnaja o Pohár starostu obce.

 Na druhý pokus, ale predsa odštartoval jubilejný 10. ročník nohejbalového turnaja, v ktorom jednotlivé mužstvá zvádzali tvrdé zápolenia o Pohár starostu našej obce. Tradičné miesto -  areál Detského domova, staré známe, ale aj nove tímy.

    Ako inak, i tento rok boli sily veľmi vyrovnané a bolo sa na čo pozerať. Atrakciou turnaja bol určite ženský tím z Piešťan, ktorý preukázal hlavne prvky ozajstného profesionálneho nohejbalu. Tím reprezentujúci Nové Mesto nad Váhom nezostal dlžný nič svojej povesti horúcich favoritov , aj keď sa museli nakoniec uskromniť len s druhým miestom. To prvé im vyfúklo veľké prekvapenie turnaja, Trenčianskí hasiči. Dirigovaní skvelým režisérom hry, našim rodákom Rastislavom  Potočkom, ktorý nepokazil  snáď ani  jednu loptu a tým aj nasmeroval svoju bojovú loď ku  konečnému víťaznému ťaženiu. TSKI Tornádo si už na svoje tradičné tretie miesto zvyká, zemiakové medaily tentoraz pripadli minuloročnému obhajcovi prvenstva Beer teamu. Či už bol nedostatok "isostár beeru" v sebe, alebo prebytok, ťažko povedať.

     Nedarilo sa Erectusu, piate miesto bolo určite zaslúžené. Hneď pod ním sa umiestnili Piešťanky, hrajúce za tím Bona Mente. Tradične výborná partia sa zoskupila okolo starého matadora tohto turnaja Janka Žiačika. Šéfoval mužstvu Darebákov a aj keď prehrali všetko veľmi tesne, ich bojový duch predsa žal úspechy a to v miestom stane, kde sa podával chmeľový vývar.

     Súťažných družstiev bolo síce sedem, ale úspešne im sekundovalo ôsme a to realizačné, bez ktorého by to určite nešlo. Vďaka patrí "guláš majstrovi" Jurajovi Potočkovi, "gril majsterke" Janke Šedivej, vedúcej výdaja chmeľového vývaru Lenke Laššovej, nohejbalovej organizácii Adamovských Kochanoviec, Obecnému úradu Adamovské Kochanovce,  sponzorom a ostatným ľudom, ktorí sa podieľali na zorganizovaní tohto skvelého športového podujatia.


Poradie a zloženie tímov: 

1. miesto  Hasiči                      ( Rastislav Potoček, Vladislav Bečár, Daniel Kalafut )

2. miesto  Nové Mesto n.V.    ( Ľubomír Vilím, Daniel Ferianec, Ľubomír Jakubec )

3. miesto  TSKI Tornádo        ( Rastislav Križan, Michal Križan, Michal Srnánek)

4. miesto  Beer Team              ( Daniel Križko, Michal Pavlík, Branislav Lichner )

5. miesto  Erectus Team         ( Ján Vido, Peter Capák, Juraj Tuharský )

6. miesto  Bona Mente            ( Katka Tibenská, Daša Bitarovská, Barbora Lehutová )

7. miesto  Darebáci                 ( Janko Žiačik, Roman Pavlík, Milan Hladký )

 


 

 

 

 

 

 

 Fotogaléria

 

Víťazstvo v Trenčianskych Bohuslaviciach

     Výber našich nohejbalistov  úspešne reprezentoval našu obec na medzinárodnom turnaji v Trenčianskych Bohuslaviciach, ktorý sa konal 27. júna v miestnej športovej hale. Bez prehry prešiel všetkými zápasmi a zaslúžene sa stal víťazom celého turnaja.

Zloženie tímu Adamovských Kochanoviec:  Rastislav Križan, Ján Vido, Daniel Križko

J. Vido

GRATULUJEME!