Preskočiť na obsah

Hodový futbalový zápas

 

 STARÍ - MLADÍ

3:11

 

     Hodové stretnutie v sobotu 29. septembra, sa skončilo naozaj hodovo. Z chuti si zastrieľali hlavne tí mladší, ktorí uštedrili svojmu súperovi ukážkový debakel. Peknými akciami, krásnymi gólmi a kombinačným futbalom postavili svojich protivníkov len do úlohy štatistov. Treba však podotknúť, že ich zostava nebola úplne ideálna a chýbalo zopár skvelých opôr, no mladíci mali beztak svoj deň, do čoho kopli to brankár lovil zo siete.

     S dresom mladých sa lúčili pre svoj vek Martin Bušo, Ján Vido a nehrajúci Michal Srňánek, Michal Križan. Hatrickom sa blisol Matúš Pavlík, dva góle strelili Daniel Križko a Peter Habdák. Po jednom góle pridali Libor Ďuriš, Peter Štefák, Ján Horňák a lúčiaci sa Ján Vido. Súper korigoval Jarom Šikudom, Milkom Mikušaťom a Milošom Capákom z 11 m.

     Štadión sv. Jakuba bol opäť vypredaný, rozhodcovskej píšťalky sa tentoraz ujal Marián Breznický, ktorý uplatnil cit pre hru, nechal zápasu volný priebeh čo sa ukázalo ako správna voľba. Na pozápasovej tlačovej konferencii sa oba súperi zhodli, že tentoraz dominovali mladí ale veľká noc bude určite iná.

hodovy zapas

 

autor: Ján Vido 

Fotogaléria