Preskočiť na obsah

Letné tvorivé dielne

Letné prázdninové aktivity

Letné prázdniny si deti mali možnosť naozaj naplno užiť, pretože počas celých dvoch mesiacov bolo počasie priam ukážkové.
K veľkému počtu prázdninových aktivít sme pridali aj naše - obecné. Sú to už tradičné tvorivé dielne a aby mali deti aj pohyb organizujeme „Prázdninový športový deň", ktorý sa tento rok uskutočnil 18. júla v areáli Centra športových aktivít za príjemného letného počasia. Chlapci z obce - aj tí prázdninujúci, si zahrali futbal a pridal sa k nim aj starosta obce. Väčšie dievčatá si zahrali volejbal, menšie rôzne loptové hry. Prišli aj najmenší - škôlkari, ktorí sa tiež zabavili pri hre s loptou. Tí, ktorým ešte zostali sily, zahrali si tenis. Po takomto výkone všetkým dobre padlo chladivé občerstvenie - nanuk a čapovaná kofola.
Na druhý deň si deti mohli oddýchnuť na „Prvej tvorivej dielni", kde sme vyrábali šiltíky proti slnku, pretože toto leto poriadne páli.
Prázdniny sa chýlili ku koncu, keď sme sa stretli na „Druhej tvorivej dielni". Vyrábali sme ozdobné štipce z drevených kolíkov na prádlo. Pri práci sa rozhovorili a každá z dievčat porozprávala ako prežila prázdniny. Na záver nechýbala sladkosť a malý darček.
Všetkým deťom prajeme nech sa im v škole darí aj keď by sa im páčilo aby prázdniny boli po celý rok.

Anna Gagová

 Fotogaléria