Preskočiť na obsah

Medzinárodný deň detí

     Tento rok obecný úrad v spolupráci s kultúrnou komisiou pripravil pre deti z obce k Medzinárodnému dňu detí „ Detskú diskotéku", už v predvečer ich sviatku 30.5.2009.

     Predpoveď počasia nebola priaznivá, tak sa plánované miesto konania - dvor kultúrneho domu zmenil na sálu kultúrneho domu. O 16,00hod. vítala deti vyzdobená sála s množstvom balónov. Každé dieťa dostalo pri vstupe balíček cukríkov, tombolový lístok a pečiatku na ruku ako vstupenku na diskotéku. O skvelú hudobnú produkciu sa postaral pán Solařík. Deti sa mohli naozaj do sýtosti vyšantiť. Počas diskotéky nechýbali ani súťaže, v ktorých prejavili svoju šikovnosť. Súťažili v zhadzovaní kolkov, hode loptičkou na cieľ, nosení vrecúška na hlave a nosení vajíčka na lyžičke. Za splnenú disciplínu dostali sladkú odmenu. Najviac sa však tešili na bohatú tombolu, z ktorej si každé dieťa odnieslo nejakú maličkosť.

     Sladkostí tento rok bolo neúrekom, k čomu prispeli aj sponzori. Bar Pohoda pripravil pre každé dieťa sladký nanuk, džús a po stoloch rozdali tanieriky s chrumkami, hranolčekmi a orieškami. Predajňa Galaxy mala pripravenú pre deti zmrzlinu.

    Deťom sa diskotéka veľmi páčila i keď niektoré si ju zmenili na naháňačku a len ťažko sa rozchádzali domov.

Ďakujeme sponzorom:

 - firme Triton, Ing. Pastierovič za finančný príspevok na nákup cien do tomboly
 - baru Pohoda za sladkosti a občerstvenie
 - predajni Galaxy, pánovi Šlajsovi za zmrzlinu pre deti
 - rodine Šebánovej za finančný príspevok na hudobnú produkciu

 

A. Gagová

 

Fotogaléria