Preskočiť na obsah

Veľkonočný futbalový zápas "Starí - Mladí"

      Na našom už dosluhujúcom štadióne sv. Jakuba sa na veľkonočné sobotné popoludnie opäť odohralo tradičné veľké derby "el clasico" STARÍ - MLADÍ. Tradičné derby, tradične skvelá atmosféra v hľadisku (vypredané), tradične famózni aktéri tejto hry, tradičná záverečná dráma.

     Pri pohľade na zápasovú súpisku, kde chýbalo starým veľa opôr sa čakalo, že to bude hra mačky s myšou, no nakoniec to až tak jasná záležitosť nebola. Predpokladaný scenár sa síce napĺňal- mladé pušky viedli v polovici zápasu 3:0, ale moc priskoro sa začali vidieť na tlačovej konferencii ako prijímajú gratulácie, rozdávajú autogramy a rozhovory do médií.

     Old boys gólmi Vida a debutanta Michala Pavlíka vstali z mŕtvych . V tých chvíľach sa hralo prakticky na jednu bránu, neuveriteľne hektický záver, keď vyrovnávajúci gól visel na vlásku no ten nakoniec neprišiel. So záverečným fúknutím do píšťalky renomovaného, medzinárodného rozhodcu Tuharského prišlo aj vykúpenie mladíkov, ktorí nezanechali až tak dobrý dojem a nevydali zo seba všetko. Tréner a manažér v jednej osobe Tomáš Mizerák bude mať do jesene o čom premýšľať.

Strelci gólov: Ján Vido, Michal Pavlík- Peter Habdák, Matúš Pavlík, Libor Ďuriš.

 

J. Vido

 

Fotogaléria