Preskočiť na obsah

Vianočné turnaje

Súťaž v stolnom tenise o pohár starostu obce sa odohral v sále kultúrneho domu 26. decembra 2019. O túto tradičnú súťaž v tomto roku prejavilo záujem veľmi málo súťažiacich. Súťaže sa zúčastnili len 4 muži a 3 ženy.

Výsledky: muži 1. miesto Ján Vido, 2. miesto Vladimír Struhár, 3. miesto Jozef Vavro

ženy 1. miesto Katarína Potočková, 2. miesto Lenka Horná, 3. miesto Ľubka Križanová

Hokejový turnaj medzi obcami sa odohral 28. decembra 2019 na štadióne M. Gáboríka v Trenčíne. Družstvo Dretomy svoje víťazstvo z minuloročného turnaja neobhájilo a po dvoch prehrách a jednej remíze skončilo na poslednom mieste. Víťazom sa stalo družstvo Kostolnej Záriečia. Naše družstvo po tvrdom zápolení obsadilo 2. miesto a tretí skončili hráči Ivanoviec.

Zloženie nášho tímu: Peter Vanek, Matúš Pavlík, Róbert Pavlík, Jaroslav Šikuda, Ján Horňák, Vladimír Staňák, Peter Staňák, Tomáš Mizerák, Rastislav Poteček, Michal Švikruha.